Rezervační systém

Vážení diváci, děkujeme za projevený zájem!

Zde můžete provést rezervaci nejen pro levnější vstupné a privilegované místa blíže jevišti. Aby byla rezervace potvrzena, proveďte prosím platbu na účet 2600852863/2010 v odpovídající sumě. Do zprávy pro příjemce napište své jméno pro jistější identifikaci. Po připsání sumy bude rezervace potvrzena a bude vám sděleno místo řady, která je pro vás rezervovaná. Pohyby na našem transparentním účtu můžete sledovat přímo zde.

Často kladené dotazy:

  • jaký je rozdíl mezi běžnou a ++ rezervací? Jediný rozdíl je, že při rezervaci ++ dostanete welcome drink, pivo či víno dle vaší barevné preference.
  • kde přesně budu sedět? Sedadla nejsou číslována, ale řady ano. Prvních deset diváků s rezervací bude sedět v první řadě, druhá desítka ve druhé,…
  • dá se rezervace zrušit? Ano, více než 72 hodin před představením se vrací 100% vstupné, při zrušení mezi 72 a 24 hodin před představením se vrací 50% a v případě zrušení rezervace méně než 24 hodin před představením se vstupné nevrací.
  • kde a kdy si mám lístky vyzvednout? Lístky na vás budou čekat v pokladně před představením. Pro diváky otevíráme divadlo půl hodiny před představením a poslední poslední vstupenky vydáváme pět minut před představením.
  • kam s případnými dotazy? Piště na adresu info@spatecnici.cz ohledně čehokoliv.