Repertoár

Vlna zločinnosti na zámku Blandings (2017) – momentálně staženo z repertoáru

Na pozdní jaro léta páně 2017 jsme si pro vás připravili adaptaci povídky britského vtipného autora P. G. Wodehouse, Vlna zločinnosti na zámku Blandings ze stejnojmenné povídkové sbírky. Povídka je to vtipná, svižná a plná šťavnatých postav.

sono vegano (2018)

Téměř komedie z prostředí jednoho gauče, ledničky a xboxu, kde život plyne neměnným, plynulým a alkoholově příjemným tempem v podání kvarteta herců. Náhle však jeden z nich přeruší povinnou rutinu. A zbytku se to nelíbí.


Připravujeme

Faust (2019)

Příběh geniálního vědce, který toho chtěl příliš mnoho. Ženu, kterou by miloval. Slávu, která by se nebes dotýkala. Schopnosti, kterými by pokořil Boha. Za to vše by zaprodal vlastní duši. Nebo ne?

Unnamed project (2019)

Triptych aktovek s jedním motivem, jedním tématem. Dr. Who, Pickman a Basileus jsou tak rozdílní a přece stejní. Jedno je spojuje, jedno je rozděluje. Je to žena? Je to smrt? Je to šílenství?

Dr. Who
Gabriel L. Who chtěl být celý život psychologem. Ale neměl rád lidi. Teprve až setkání se svojí láskou změnilo jeho pohled. Skoro. Pořád neměl rád lidi. Ale léčil je. Pomáhal jim od jejich běsů. Démonů. Nemocí. Až do toho osudného dne. Dne, kdy na dveře jeho ordinace zaklepala čísi ruka.

Pickman
Hra tak tajemná a nevyslovitelně mystická, že už jen její anotace by způsobila případným divákům mrazení v zádech a noční můry hodné samotného Lovecrafta.

Basileus
Co vznikne zkombinujete-li deštivé odpoledne, opuštěného programátora, zapeklitou úlohu a projekt na tvorbu panteonu andělů? A co si počít s mocí, která nečekaně spadne člověku do klína? Rozuzlení přináší poslední z trojice her.


Viděli jste nás:
Datum
13. 5. 2018
28. 4. 2018
5. 4. 2018
22. 2. 2018
12. 1. 2018
25. 11. 2017
18. 6. 2017
23. 5. 2017
Představení
sono vegano!
sono vegano!
sono vegano!
Vlna zločinnosti na zámku Blandings
Vlna zločinnosti na zámku Blandings
Vlna zločinnosti na zámku Blandings
Vlna zločinnosti na zámku Blandings
Vlna zločinnosti na zámku Blandings